ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

منشور اخلاقی و ارزشها

صحبت ابتدايي

     

 

در اين باشگاه از همه اقشار جامعه ائم از دانش آموزان-دانشجويان-كارمندان-پزشكان-اساتيد دانشگاه-مهندسين-هنرمندان و همه اقليتها عضويت دارند كه همگي به يك چشم ديده ميشوند و تمرين مي كنند و متقاضيان در همه سنين هر نيازي ائم ازتمرينات آكادميك-مسابقات منطقه اي –استاني و باشگاهي ومعرفي به اردوهاي تيم ملي را فراهم كرده ايم وهمچنين استفاده از تجهيزات و وسايل حرفه اي كمك آموزشي وآمادگي جسماني و بدنسازي  كه با هزينه شخصي  فراهم شده"  بدون هيچ هزينه اضافي و كاملا  رايگان مي باشد.

 

اولويتها

 

اولويت و اساس كار ما در اين آكادمي جهت ثبت نام وضعيت تحصيلي واخلاق و شخصيت خوب بازیکنان ميباشد.چرا كه اگر يك ورزشکار تحصيلكرده باشيد جايگاه شما در اجتماع بالاتر و ارزشمند تر خواهد بود.

 

اهداف و سخن آخر

 

سعي كرده ايم با فراهم كردن محيط بسيار خوب و تجهيزاتي استثنائي و بي نظير با كمترين هزينه بهترين خدمات و تمرين را به متقاضيان ارائه دهيم. اميدواریم در آينده اي نزديك از بين شما بازيكنان تحصيلكرده اي را به تيم هاي ملي تحويل دهيم كه در ليگ جهاني و مسابقات المپيك و جهاني افتخار آفريني كنند.اميد است با استعانت از خداوند و همكاري شما والدين گرامي زمينه رشد و تعالي اين نوگلان و آينده سازان فرداي ايران فراهم شود و بتوانيم گامي موثر و زيربنايي برداريم تا نتايج آن سالها بر پيكره ورزش كشور به يادگار باقي بماند.

بالا